PCLinuxOS Magazine Haziran 2021 sayısı yayımlandı

Topluluğun gönüllüleri tarafından PCLinuxOS topluluğunun bir ürünü olarak çıkarılan PCLinuxOS Magazine’in Haziran 2021 sayısı yayımlandı. 2009 yılında kısa bir süre yaşanan kesinti dışında, Eylül 2006’dan bu yana aylık olarak yayımlanan PCLinuxOS Magazine’in yeni sayısını duyurmaktan memnuniyet duyulduğu belirtilirken, Creative Commons Attribution- NonCommercial-Share-Alike 3.0 lisansı ile yayımlanan derginin orijinal yazara atıfta bulunulması ve orijinal makaleye bir link verilmesi koşuluyla kullanılabileceği belirtiliyor. Yeni sürüm; Short Topix: Internet Explorer Officially DIES June 15, 2022 … Sorta; Inkscape Tutorial: Creating A Rainbow; Windows 10: An OS With A Privacy Guide 1,243 Pages Long; nnn: The Terminal Based File Manager You Never Knew You Needed; Digitizing Your COVID-19 Vax Card; PCLinuxOS Recipe Corner:Breakfast Sausage Pies ve çok daha fazlasını içeriyor. PCLinuxOS Magazine Haziran 2021 sayısı sürüm duyurusunu burada bulabilirsiniz.

HTML Versiyonunu burada bulabileceğiniz PCLinuxOS Magazine Haziran 2021 sayısını edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x