CSS (Stil Şablonları) Başlangıç İçin

1978 yılında Trabzon’un Sürmene ilçesinde doğan ve ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul Zeytinburnu’nda tamamladıktan sonra, Üniversite öğrenimini Fırat Üniversitesi’nde yapan Fatih Hayrioğlu; her ne kadar Çevre Mühendisliği okumuş olsa da yaşamını web sayfası kodlaması yaparak geçirmektedir. Web kodlama işine 1999 Ağustos ayında başlayan Hayrioğlu; 2002-2007 yılları arasında Turkline‘da çalışmış, çalışma hayatına 2007’den itibaren Pixelplus Interactive şirketinde devam etmiştir. Akbank, Akbank Yatırımcı , AmericanExpress, Axess, Beko, BonusCard.ro, Buyukkirmiziev, Exi26, EmlakveBen, Fiat, Grundig, Garanti Ödeme Noktaları, Maya, MSGSU(Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi), GNC, Koç.net, TEB-Focus, Tofaş, Turkcell, THY, VakıfBank ve diğer web sitelerinde emeği geçen ve bir kısmında hâlâ çalışmaları devam eden Hayrioğlu; bu kitaba, notlarını bir yerde tutma ihtiyacı ile başlamıştır. Web sayfası kodlarken karşılaşıp çözümlediği sorunları not ederek ortaya bir başlangıç kitabı çıkarmış.

Kitap içindeki konuları anlamak ve örnekleri uygulamak için genel web bilgisi ve HTML veya XHTML hakkında bilgi sahibi olunması gerektiğini belirten Hayrioğlu; kitabın CSS’in teorik kısmını içerdiğini ifade ediyor. Fatih Hayrioğlu’nun CSS (Stil Şablonları) Başlangıç İçin adlı e-kitabını edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x