D Programlama Dili

Bu kitabın yazımı sırasında beni bir süre bütünüyle kaybedeceklerini başından bilen, bunu anlayışla karşılayan, ve heyecanımı paylaşan eşime, kızıma, ve oğluma çok teşekkür ederim. Kitabın doğruluğu ve anlaşılırlığı büyük ölçüde D dili Forum üyelerinin katkılarına bağlıdır. Yeni bölümler hep önce o forumda duyuruldular, ve ancak üyelerin önerileri dikkate alındıktan sonra genel kullanıma sunuldular. Bu kitabı yazma sürecinde heyecanımı uyanık tuttukları için D dili Forum üyelerine teşekkür ederim. Mert Ataol, Zafer Çelenk, Salih Dinçer, Can Alpay Çiftçi, Faruk Erdem Öncel ve Muhammet Aydın’ın (Mengü Kağan) kitabın ve ddili.org’un gelişiminde büyük katkıları oldu. Ergin Güney, Jordi Sayol, David Herberth, Andre Tampubolon, Gour-Gadadhara Dasa, Raphaël Jakse, Andrej Mitrović, Johannes Pfau, Jerome Sniatecki, Jason Adams, Paul Jurczak, Михаил Страшун, Satya Pothamsetti, Luís Marques, Daniel Nielsen, Ketmar Dark, Pavel Lukin, Jonas Fiala, Norman Hardy kitabın İngilizce çevirisi üzerinde düzeltmeler ve eklemeler önerdiler. Bunlar kitabın Türkçesine de aktarıldı.

Ali Çehreli kısaca bunları yazıyor önsöze. D Programlama Dili adlı e-kitabın, ilgili olduğu alanda bir boşluğu dolduracağını umarız. D Programlama Dili adlı e-kitabı edinmek için tıklayınız.

, , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x