Debian Gnu/Linux 6.0 Squeeze, 6.0.6′ya Güncellendi

Kod adı “Squeeze” olan Debian Gnu/Linux 6.0; 6.0.6 sürümüne güncellendi. 12 Mayıs 2012‘de 6.0.5 sürümüne güncellenen Squeeze; böylelikle altıncı kez güncellenmiş oluyor. Bu güncelleştirme ile ciddi sorunlar için çeşitli ayarlamalar ile birlikte, kararlı sürüme yönelik güvenlik düzeltmelerinin gerçekleştirildiği söyleniyor. Gerektiğinde başvurulan güvenlik uyarıları ayrıca yayımlanmış bulunuyor. Kuşkusuz sistemini güncel tutan Debian GNU/Linux kullanıcılarının CD veya DVD kalıplarıyla sistemlerini baştan kurmaları gerekmiyor. Güncellenen paketleri içeren CD ve DVD kalıplarının en kısa zamanda yansılarda yerini alacağı söyleniyor. Debian Gnu/Linux 6.0.6 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için debian.org sayfasını inceleyebilirsiniz.

CD ve DVD kalıpları yansılarda yerini aldıkça linkler yenilenecektir. Debian Gnu/Linux 6.0.6 edinmek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x