DistroWatch.com Krita'ya Bağış Yaptı

2004 yılından bu yana özgür ve açık kaynak kodlu yazılım projelerine ve işletim sistemlerine nakit katkı ile aylık bağış programını sürdüren DistroWatch.com; Mayıs 2014 için KDE için bir raster grafik editörü, aynı zamanda Calligra Suite uygulamalarından biri olan Krita‘ya bağışta bulunmaya karar verdi. Bağış miktarının 240.00 € olduğu belirtildi. Bu ay için KDE için bir raster grafik editörü olan Krita‘ya bağış yapıldığını duyurmaktan mutluluk duyulduğu ifade edilirken, Krita hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için projenin SSS sayfasının ziyaret edilebileceği belirtiliyor. Krita yalnızca KDE üzerinde değil, GNOME, Xfce hatta Windows üzerinde ve hatta biraz çaba harcanırsa Mac OS X üzerinde de yeteneklerini gösterebilir.

DistroWatch.com; 2004 yılından bu yana özgür ve açık kaynak kodlu yazılım projelerine ve işletim sistemlerine nakit katkı ile aylık bağış programını sürdürüyor. DistroWatch.com izleyicileri, gelecek bağışlar için sevdikleri projeyi aday olarak bildirebiliyorlar. Ayrıca, bu bağışa katkıda bulunmak isteyen izleyiciler de reklam sayfasını kullanabiliyorlar ya da PayPal ve kredi kartları ile ödeme yapabiliyorlar. Haberin orjinalini ve DistroWatch.com’un daha önce bağışta bulunduğu projeleri aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x