HackStation Tema ve Ghost-Flat Simge Setini Yüklemek

GNU/Linux masaüstü için yayınlanan Hackstation tema paketi, boje-red üzerinde ACYL kullanarak gelen Ghost-Flat simgelerini içeriyor. Çoğu kullanıcı için bu koyu temaya koyu kırmızı ve beyaz bir lezzet vermek hoş bir duygu olsa gerek. Tamamiyle GTK3/2 uyumlu olan Hackstation tema, Unity, Gnome Shell, Gnome Classic, Mate, Cinnamon ve OpenBox masaüstü ortamlarına uyum sağlar.  Eğer tema ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, buraya bildirebilirsiniz. Temayı ve simgeleri değiştirmek için Unity Tweak Tool, Gnome-tweak-tool ya da Ubuntu-Tweak kullanabilirsiniz. Ubuntu 14.10 Utopic, Ubuntu 14.04 Trusty, Linux Mint 17 ya da diğer Ubuntu türevlerine HackStation temayı yüklemek için öncelikle Ctrl+Alt+T tuş kombinasyonuyla terminali açıyoruz. Ardından sırasıyla aşağıdaki kodları veriyoruz:


HackStation tema
sudo add-apt-repository ppa:noobslab/themes

sudo apt-get update

sudo apt-get install hackstation-theme

Ubuntu 14.10 Utopic, Ubuntu 14.04 Trusty, Linux Mint 17 ya da diğer Ubuntu türevlerine Ghost-Flat simge setini yüklemek için öncelikle Ctrl+Alt+T tuş kombinasyonuyla terminali açıyoruz. Ardından sırasıyla aşağıdaki kodları veriyoruz:

sudo add-apt-repository ppa:noobslab/icons

sudo apt-get update

sudo apt-get install ghost-flat-icons

Bu kadar.


Ghost-Flat simge seti

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x