GUADEC Bugün Başlıyor!

Asıl GNOME konferansı, GUADEC, Fransa’nın doğu kesiminde yer alan Strasbourg’da başlamak üzere. 25 Temmuz ile 1 Ağustos tarihleri ​​arasında kullanıcılar, geliştiriciler, idareciler ve iş dünyası GNOME projesinin durumu ve geleceği hakkında konuşmak için bir araya gelecekler. Paris’teki ilk GUADEC’in üzerinden 10 yıldan fazla bir zaman geçti. Fransız GNOME topluluğu, GUADEC’e bir kez daha ev sahipliği yaptığı için çok gururlu ve heyecanlı. Her zaman olduğu gibi, konferans programı katılımcılar için görüşmeler, hackfest ve sosyal etkinlikler içeriyor. Bunun yanı sıra, Matthew Garrett, Nathan Willis ve Jim Hall; bu yılki notlarını sunacaklar.

Onlar, otomotiv pazarında özgür yazılımın yeri, masaüstünün geleceği ve GNOME’un kullanılabilir yönleri gibi konuları tartışacaklar. Twitter ve Google+ aracılığıyla GUADEC’teki gelişmeleri takip edebilirsiniz. GUADEC 2014 hakkında daha fazla bilgi isterseniz, konferansın programı dahilindeki resmi GUADEC sitesine başvurabilirsiniz. GNOME Vakfı; herkese muazzam bir konferans diliyor. Ayrıca bu yılki GUADEC için harcadığı tüm zaman ve çaba için yerel organizasyon ekibine teşekkür ediyor.

gnome.org

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x