IPFire 2.23 – Core Update 139 duyuruldu

Kolay kurulum ve kullanım konusuna odaklanmış olan ve üst düzey güvenlik bakımından oldukça titiz bir GNU/Linux dağıtımı olan IPFire‘in 2.23 – Core Update 139 sürümü, Michael Tremer tarafından duyuruldu. Tremer; yılın ilk sürümü olan sürümün, çeşitli iyileştirmeler, yazılım güncellemeleri ve birçok hata düzeltmesi ile dolu biçimde geldiğini söyledi. Geliştirilmiş önyükleme ve yeniden bağlanma özelliklerine sahip olan sürüm, Intel işlemcilerdeki güvenlik açıklarının yanı sıra yeni ve geliştirilmiş hizmet kalitesinin güvenlik düzeltmelerini de içeriyor. Mümkün olduğunca güvenli bir şekilde yapılandırılan IPFire; aynı zamanda performansa da odaklanıyor. Kullanıcıların IPFire’ın test edilmesine, başarılı ve hatasız bir şekilde kullanıma sunulmasına yardımcı olmasının beklendiği bildirilirken, tespit edilen hataların Bugzilla‘ya rapor edilmesi isteniyor. IPFire 2.23 – Core Update 139 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

IPFire 2.23 – Core Update 139 edinmek için, ISO’lar yansılara yerleştirildikten sonra aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x