LibrePlanet 2015'e Kayıt Açıldı

LibrePlanet 2015’e kayıt açıldı: “Özgür yazılım, her yerde” 21-22 Mart 2015’te Cambridge’te. LibrePlanet, özgür yazılım meraklıları için bir yıllık konferanstır. Konferans; yazılım özgürlüğüne yönelik becerilerini öğrenmek, yeteneklerini paylaşmak ve zorluklarla yüzleşmek üzere yazılım geliştiricileri, politika uzmanları, aktivistler ve bilgisayar kullanıcılarını bir araya getiriyor. LibrePlanet, eni gelenlere her zaman açıktır ve onun her yaş ve deneyim düzeyi için programlama özelliği vardır. FSF üyeleri, ücretsiz olarak LibrePlanet’e katılın. Üye değil misiniz? Ücretsiz olarak bugün kaydolun veya hızlı üyelik sayfasını kullanın. LibrePlanet’in bu yılki teması “Özgür yazılım, her yerde”dir.

Bu yılki konferansta, özgür yazılımı yollar gibi her yerde hazır ve nazır yapmak için birçok yerde ve dünyada özgür yazılım kullanılan her yerde, bu konu işlenecektir. LibrePlanet’in çağrı hâlâ açıktır: 2 Kasım 2014’e kadar panel veya atölye olmak üzere tek bir oturum önerebilirsiniz. Sorularınız var ise, freenode üzerinde #libreplanet IRC kanalına katılabilirsiniz. IRC kullanmıyor musunuz, o halde campaigns@fsf.org e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için fsf.org’un  Registration is now open for LibrePlanet 2015: “Free Software Everywhere,” March 21-22, 2015 in Cambridge, MA. başlıklı sayfasını inceleyebilirsiniz.

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x