Manjaro 0.8.9 Topluluk Sürümleri

Manjaro Linux Topluluk Sürümleri, bilindiği gibi Fluxbox, Gnome, LXDE, Cinnamon, Enlightenment, MATE ve Netbook sürümlerinden oluşuyor. Teknik sorunlar nedeniyle, 23 Şubat 2014 tarihinde duyurulan Manjaro 0.8.9 ile birlikte duyurulamayan Manjaro Linux Topluluk Sürümleri, kullanıma sunulmuş bulunuyor. Gnome 3.10.2 ile gelen GNOME versiyonu, Cinnamon 2.0.4 ile gelen Cinnamon versiyonu, Mate 1.6.2 ile gelen MATE versiyonu, Compiz uyumluluğu düşük olsa da basit ve sade bir kullanım sağlayan hafif bir masaüstü olan LXDE ile gelen LXDE versiyonu, özel bir Flash eklentisi sürümü ve konfigürasyon özellikleri içeren ve aynı zamanda  küçük ekranlar ve düşük performanslar için optimize edilen Netbook versiyonu kullanıma sunulmuş bulunuyor. Manjaro 0.8.9 Topluluk Sürümleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Hem yeni başlayanları hem de ileri düzey kullanıcıları hedefleyen Manjaro Linux; kurulumdan itibaren NVIDIA’nın Optimus teknolojisini destekliyor. Manjaro 0.8.9 Topluluk Sürümlerini edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x