Mustafa Akgül Özgür Yazılım Yaz Kampı 2020 yılında yapılmayacak

En son geçen yıl 19 Temmuz-3 Ağustos 2019 tarihlerinde yapılan Mustafa Akgül Özgür Yazılım Yaz Kampı 2019‘un ardından, bu yıl, kampın yapılmaması kararı alındı. Karar, Linux Kullanıcıları Derneği üyesi ve Bilgisayar Mühendisleri Odası Özgür Yazılım Komisyonu Başkanı Adil Güneş AKBAŞ’ın LKD e-posta listesine gönderdiği bildiriyle kamuoyuna duyuruldu. Sözlerine: “Merhaba, ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu COVID-19 salgını nedeniyle geçirdiğimiz bu hassas dönemde katılımcılarımızın ve eğitmenlerimizin sağlığını korumak birincil önceliğimizdir. Bu nedenle, her yaz Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi işbirliği ile düzenlediğimiz Mustafa Akgül Özgür Yazılım Yaz Kampı’nı bu sene düzenlememe kararı aldık.” diye başlayan AKBAŞ; sözlerini: “Bu küresel salgının tüm dünyada en yakın zamanda aşılmasını diler ve anlayışınız için teşekkür ederiz.” biçiminde tamamladı.

Linux Kullanıcıları Derneği üyesi ve Bilgisayar Mühendisleri Odası Özgür Yazılım Komisyonu Başkanı Adil Güneş AKBAŞ’ın LKD e-posta listesine gönderdiği bildiriye buradan ulaşabilirsiniz.

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x