Özgür Yazılım Özgür Bir Toplumun Temel Taşıdır

özgür yazılım, özgür bir toplumun temel taşıdır. Onlar uyuduğunuzu biliyorlar. Uyandığınızda haberleri oluyor. İyi ya da kötü olduğunuzu biliyorlar. Bilin bakalım. Biz Santa’dan bahsetmiyoruz. NSA ve dünyanın en büyük internet ve telekomünikasyon şirketleri, büyük bir Endüstriyel Gözetim Kompleksi inşa ettiler ve tüm özgürlükleri baltalıyorlar. Özgürlük, mahremiyet ve güvenlik değerlerinin altyapısını inşa edebilmemiz için herkese ihtiyacımız var. Bunun için yardımınıza ihtiyacımız var. 31 Ocak itibari ile 450.000$’lık hedefimize ulaşmak için bugün Özgür Yazılım Vakfı’na üye olun.

Özgür Yazılım Vakfı, yaklaşık otuz yıldır bilgisayar kullanıcılarının özgürlüklerini ve mahremiyetlerini savunuyor. Siyasi şartlar ne olursa olsun, biz, tüm bilgisayar kullanıcılarının özgürlüklerini savunuyoruz. Bugün, kitle gözetimi karşısında, daha fazla insan özgür yazılımın özgür bir toplum için bir mihenk taşı olduğunu keşfediyor. Yaptığımız işe inanıyorsanız, lütfen bunu, sosyal ağlarda paylaşın.

fsf.org

 

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x