Peppermint OS projesi yeni bir web barındırıcısına taşınıyor

Peppermint website yöneticisi Joseph Dickson, projenin web sayfasından “Peppermint Server Downtime Expected” başlıklı bir yazı paylaşarak, Peppermint kullanıcılarına Peppermint OS projesinin önümüzdeki haftalarda yeni bir web barındırıcısına taşınma sürecine başlayacağını duyurdu. Bu faaliyet için henüz bir tarih belirlemediklerini ancak, bu vesileyle kullanıcıyla bir etkileşime girmek istediğini belirten Dickson; bu işlemin birkaç saat veya birkaç gün kadar sürebileceğini, tüm sunucuların günlerce çevrimdışı kalabileceğini söyledi. Dickson; özellikle Peppermint topluluk forumu, peppermintos.com (proje sayfası), start.peppermintos (Duck Duck Go arama sayfası), peppermintos.net (2014 öncesi arşivlenen forum), peppermintos.info (peppermintos.com adresine yönlendirme sayfası) gibi kanallara erişimin bir süre kesilebileceğini haber verdi.

Dickson; temiz bir geçiş planladıklarını belirterek, gelişmelerin projenin web sayfasından takip edilmesini önerdi. Konuya ilişkin olarak, Joseph Dickson’ın kaleme aldığı “Peppermint Server Downtime Expected” başlıklı yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

, , , , , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x