Red Hat Enterprise Linux 9.0 duyuruldu

Red Hat, kapsamlı destek seçeneklerine sahip kurumsal sınıf bir Linux dağıtımı olan Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 9.x serisinin ilk sürümünü duyurdu. Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 9.0’ın kullanıma sunulmasından memnuniyet duyulduğu belirtilirken, sürümün, yeniliklerle geldiği ve geliştiricilere hem erişim hem de uygulama geliştirme için basitleştirilmiş bir deneyim sunduğu ifade edildi. Red Hat Enterprise Linux 9.0, hibrit bulut inovasyonunu desteklemek için esneklik, kararlılık ve güvenilirlik sağlıyor. GCC 11 (GNU Derleyici Koleksiyonu) ve LLVM, Rust ve Go derleyicilerinin en son sürümleriyle birlikte gelen sistem; geliştiricilerin uygulamalarını sürekli olarak modernize etmelerine imkan sağlar. Red Hat Enterprise Linux 9.0 ayrıca bütünlük ölçüm mimarisi (IMA) dijital karmalarını ve imzalarını da sunuyor. Red Hat Enterprise Linux 9.0 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu ve sürüm notlarını inceleyebilirsiniz.

Red Hat Enterprise Linux 9.0, Red Hat Enterprise Linux abonelikleri olan tüm müşteriler için müşteri portalı üzerinden indirilebiliyor. Yeni kullanıcılar da 60 günlük bir değerlendirme sürümünü indirmek için başvurabilir.

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x