SparkyLinux için iki yeni araç: uGet & KGet indirme yöneticileri

SparkyLinux kullanıcıları, bundan böyle sistemleri içinde kullanabilecekleri iki yeni araca kavuşuyorlar: uGet ve KGet indirme yöneticileri. Bunlardan uGet, aynı zamanda taşınabilir bir Windows uygulaması olarak paketlenmiş olarak gelen GTK+ ile geliştirilmiş, GNU/Linux için hafif ama güçlü bir açık kaynak kodlu indirme yöneticisidir. Elbette ki KGet de çok yönlü ve kullanıcı dostu bir indirme yöneticisidir. KGet’in bir KDE projesi olduğunu belirtmekte de fayda var. UGet indirme yöneticisini Google Chrome, Chromium, Opera, Vivaldi ve Mozilla Firefox ile entegre etmek mümkündür. GNU/Linux için tasarlanan KGet’in bir KDE projesi olduğunu belirtmiştik. Bir diğer özelliği de ağırlıklı olarak uGet indirme yöneticisine dayalı olarak geliştirildiği için, genellikle daha küçük bir dosya olarak kullanıma giriyor.

SparkyLinux kullanıcılarının, bundan böyle sistemleri içinde kullanabilecekleri iki yeni araca kavuştuklarına ilişkin orjinal haberi sparkylinux web sitesinde bulabilirsiniz.

, , , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x