The Document Foundation John McCreesh'in kaybı ile yasta

John.McCreeshThe Document Foundation’ın kurucu üyesi ve “Next Decade Manifesto“nun yazarı John McCreesh; 16 Ocak 2016 Cumartesi günü ansızın vefat etti. Kalp krizi geçirdiği düşünülen McCreesh; 61 yaşındaydı. Genç üyeler için iyi bir rehber olan John McCreesh; her proje kurucusu için iyi bir arkadaştı. Bunun, The Document Foundation için üzücü bir kayıp olduğu belirtilirken, McCreesh’in 2004’ten 2010’a kadar projenin büyümesi için etkili olmuş bir aktör olduğu, OOo Stratejik Pazarlama Planı’nı yazdığı, LibreOffice ve The Document Foundation’ın oluşumuna katkıda bulunduğu ifade edildi. John McCreesh ile henüz tanışmamış olanların, onun LinkedIn profilini okuyabilecekleri ya da FaceBook sayfasını gözden geçirebilecekleri söyleniyor. Onun son etkinliğinin News & Star‘da özetlendiği belirtiliyor.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için blog.documentfoundation.org’da yayımlanan R.I.P. John McCreesh başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz.

, , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x