cURL 25. yaşına giriyor

cURL ve libcurl adlı iki kısımdan oluşan, özgür ve açık kaynak kodlu bir yazılım olan cURL 25. yaşına giriyor. Bunu, aynı doğum gününde, aynı doğum gününde 20 Mart 2023 Pazatesi günü kutlamak için curl arkadaşlarına, geliştiricilerine ve hayranlarına çevrimiçi olarak katılmak üzere bir Zoom doğum günü partisi düzenleniyor. Bu partiye katılmak isteyenlerden, kendilerini sessize almayı düşünmelerini, ancak kamerayı açık bırakmak için teşvik edilmiş hissetmeleri isteniyor. Konuyu, kendi blogu üzerinden duyuran Daniel Stenberg; diğer curl arkadaşlarına, geliştiricilerine ve hayranlarına partiye çevrimiçi olarak katılmaktan daha iyi bir yol olmadığını söylüyor. Bilindiği gibi cURL; RedHat , Debian , FreeBSD gibi pek çok sistemle birlikte ön tanımlı olarak gelmektedir. Söz konusu Zoom doğum günü partisine katılmak isteyenler, 20 Mart 2023 17:00 UTC linkine tıklayarak, bu saatin yaşadıkları yerdeki konumunu öğrenebilirler.

cURL’un 25. yaşına giriyor olması nedeniyle bir Zoom doğum günü partisi düzenlendiğini duyuran Daniel Stenberg‘in duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz. Stenberg; parti esnasında, yıllar içinde yapılan daha büyük değişiklikler üzerinde yürüyen bir sunum yapacağını ifade ediyor. Happy bithday cURL!

, , , , , , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x