İnternet Haftası Katılım Çağrısı

Türkiye İnterneti 12 Nisan’da 21. yılını doldurmuş olacak. Türkiye internet kamuoyu, 7-20 Nisan’da gerçekleşecek 17. İnternet Haftasını ve internetin 21 yaşını bir şenlik havasında kutlamaya çağırılıyor. Tüm kesimlerden; Üniversiteler, ticaret ve sanayi odaları, çiftçi birlikleri, ziraat odaları, mühendis odaları, barolar, tabip odaları, bankalar birliği, noterler birliği, organize sanayi bölgeleri, yerel yönetimler, internet cafeler, okullar, kaymakamlıklar, valilikler, bakanlıklar, tüm kamu yönetimi, özel sektör, internet şirketleri, bilişim/bilgi/iletişim STK’ları, demokratik kitle örgütleri, bilişim kulüpleri, tüm medya kuruluşları, bireyler bu İnternet Haftasını tüm ülkeyi saran bir İnternet Şenliğine, bilgi toplumu, e-dönüşüm, e-türkiye ve e-devlet kavramlarının geniş kitlelerle tanıştırıldığı bir internet ve bilişim fırtınasına döndürmeye çağırılıyor.

Bu  sürenin, internete sahip çıkma, onun bilinçli, kişisel bilgileri ve mahremiyeti sağlayarak güvenli kullanma ve demokrasimizi geliştirme açısından değerlendirme için uygun bir fırsat olduğu düşünülüyor. Tüm internet aktörlerinden ve internet gönüllülerinden bu  konuda destek bekleniyor. Ekte aktif katılım çağrısı ve logo  sunulmuştur.

İnternet Haftası.pdf

http://internethaftasi.org.tr sitesi yapım aşamasındadır.

İnternet Yaşamdır !

BT STK Platformu  İnternet Haftası 7-20 Nisan 2014

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x