Tor Browser 8.0.2 duyuruldu

İnternet üzerinde kişisel bilgileri gizleyebilme ve anonim olma olanağı sağlayan ünlü güvenlik aracı Tor Browser’in 8.0.2 final sürümü duyuruldu. Firefox’ta önemli güvenlik güncellemelerine sahip olan yeni sürüm, Firefox 60.2.1esr ile kullanıma sunuluyor. Tor Browser 7.5.6’dan beri çözülememiş birtakım hataların giderildiği belirtilirken, Ubuntu ve Linux Mint ile CentOS’ta gözlenen başlatma sorunlarının giderilmesine çalışıldığı söyleniyor. Tor Browser, çeşitli diller için kaynak ve desteğe sahip olduğu hatırlatılırken, bir dizi diğer bileşen ve araç takımının da güncelleme aldığı söyleniyor. Tor Browser 8.0.2 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Kuşkusuz, bu trafiğin şöyle bir dezavantajı da vardır. Birçok sitenin açılması çok uzun sürebilmektedir. Ancak, kullanıcı .onion uzantılı web sitesini yayınlayarak bu sayede Tor Browser üzerinden yayınladığı siteye girişin hızlı olmasını sağlayabilir. Ayrıca bu siteye normal browserlar ile erişilemeyecektir, siteye yalnızca Tor Browser kullananlar ulaşabileceklerdir. Yani mükemmel bir şekilde gizlenmiş bir web sayfasıdır söz konusu olan. Tor Browser 8.0.2 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x