Tor Browser 9.5.3 duyuruldu

İnternet üzerinde kişisel bilgileri gizleyebilme ve anonim olma olanağı sağlayan ünlü güvenlik aracı Tor Browser’in 9.5.3 sürümü duyuruldu. Bu sürümün Firefox’u 68.11.0esr’ye, NoScript’i 11.0.34’e ve Tor’u 0.4.3.6’ya güncelleyen bir sürüm olduğu söyleniyor. Bu sürüm, Firefox için önemli güvenlik güncellemeleri içeriyor. Tor Browser 9.5.3’ün Tor Browser indirme sayfasından ve dağıtım dizininden edinilebileceği belirtiliyor. Yazılım, Firefox 68.11.0esr sürümüne güncellenirken, NoScript 11.0.34 sürümüyle kullanıcılarla buluşuyor. Tor Browser 9.5.3 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Kuşkusuz, bu trafiğin şöyle bir dezavantajı da vardır. Birçok sitenin açılması çok uzun sürebilmektedir. Ancak, kullanıcı .onion uzantılı web sitesini yayınlayarak bu sayede Tor Browser üzerinden yayınladığı siteye girişin hızlı olmasını sağlayabilir. Ayrıca bu siteye normal browserlar ile erişilemeyecektir, siteye yalnızca Tor Browser kullananlar ulaşabileceklerdir. Yani mükemmel bir şekilde gizlenmiş bir web sayfasıdır söz konusu olan. Tor Browser 9.5.3 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x