WordPress’in 4.0.1 Sürümü Duyuruldu

Önceki sürümleri bakımından kritik bir güvenlik sürümü olarak gelen sürüm, 16.000’den fazla kaynak paketinin güncellenmesi sonucunda ortaya çıkmış, özgür ve açık kaynak kodlu GPL lisanslı bir yazılımdır. 4.0.1’de, 4.0’dan sonra 23 hata düzeltmesi gerçekleştirilmiş bulunuyor. Kullanım için tam anlamıyla özgür olduğunuz WordPress’in kaynak kodlarına da erişebilirsiniz. Nasıl çalıştığını inceleme ve isterseniz değiştirme özgürlüğüne de sahipsiniz. Üstelik, orijinal programın kopyalarını dağıtma, dolayısıyla komşunuza yardım edebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Otomatik arka plan güncelleştirmelerini destekleyen siteler, WordPress 4.0.1 ile kullanıma girecek. WordPress 4.0.1 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Yalnızca bir blog sistemi olarak başlayan WordPress; tam bir içerik yönetim sistemi (CMS) olarak kullanılmak üzere gelişti ve binlerce eklentisi, parçacıkları ve temasıyla hayal gücünüzle sınırlı bir yapı haline geldi.

WordPress 4.0.1 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x