WordPress'in 4.1 Sürümünün İlk Betası Duyuruldu

“Benny” kod adlı 4.0 sürümü 4 Eylül 2014 tarihinde duyurulan WordPress’in 4.1 sürümünün ilk betası, John Blackbourn tarafından duyuruldu. Bunun bir geliştirme sürümü olduğunu hatırlatan Blackbourn; kesinlikle herhangi bir site üzerinde denenmemesi gerektiğini ama denenmesi ve test edilmesinin geliştirilmesi için önemli olduğunu söyledi. Blackbourn; WordPress Beta Tester eklentisinin denenebileceğini ifade etti. Yeni varsayılan temanın Twenty Fifteen olduğunu belirten Blackbourn; bunun temiz, sade, basit, blog odaklı ve mobil temelli bir tema olduğunu söyledi. Blackbourn; (sitenin dosyaları yazılabilir olduğu sürece) Genel Ayarlar ekranından sağdaki yeni dil paketlerini otomatik olarak yükleme yeteneğinin söz konusu olduğunu açıkladı. Blackbourn; iyi bir test süreci dilediğini söyledi. WordPress 4.1 Beta 1 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Yalnızca bir blog sistemi olarak başlayan WordPress; tam bir içerik yönetim sistemi (CMS) olarak kullanılmak üzere gelişti ve binlerce eklentisi, parçacıkları ve temasıyla hayal gücünüzle sınırlı bir yapı haline geldi.

WordPress 4.1 Beta 1 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x