Yeni Debian Güvenlik Yansısı

Debian Projesi, donanım ve hosting hizmetleri SAKURA Internet, Inc. tarafından sağlanan yeni bir security.debian.org yansısını duyurmaktan mutluluk duyduğunu açıkladı. Yeni ev sahibi Japonya’da ikamet ediyor ve oradan hizmet sunuyor. Donanım ve barındırma için yapılan bağış, Debian’ın çekirdek hizmetlerini iyileştirmek için Debian Sistemleri Yönetim (DSA) ekibine Asya için bir güvenlik yansısı sağlayarak güvenli bir erişim imkanı verdi. Debian Sistemleri Yönetim (DSA) ekibinden Martin Zobel-Helas, resmi security.debian.org yansısının dünya çapında hoş bir gelişme olduğunu söyledi. SAKURA Internet’in kurucusu, CEO’su ve başkanı Kunihiro Tanaka; SAKURA Internet’in Debian işletim sistemini çalıştıran pek çok sunucuya ev sahipliği yapan lider bir Japon barındırma sağlayıcısı olduğunu, Debian güvenlik sistemini destekleyerek onurlandırıldığını ve bundan böyle de Debian topluluğunu desteklemeye devam edeceklerini ifade etti.

SAKURA Internet, Japonya’da önde gelen bağımsız bir internet hizmet sağlayıcısıdır. 1996 yılından bu yana internet hizmetlerinin sunumunda ilgi gören şirket, VPS, veri merkezi hizmetleri, Cloud Computing, sunucu kiralama hizmetleri sunan hosting yoluyla pek çok müşteri ve kullanıcı kazanmıştır. Daha fazla bilgi edinmek için web sayfasına başvurabilirsiniz.

debian.org

, , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x