PhpStorm 2022.2.3 duyuruldu

Kodunuzu gerçekten ‘alan’ bir PHP IDE olan, anında hata önleme, en iyi otomatik tamamlama ve kodu yeniden düzenleme, sıfır yapılandırma, hata ayıklama ve genişletilmiş bir HTML, CSS ve JavaScript düzenleyici sağlayan PhpStorm‘un 2022.2.3 sürümü, Brent Roose tarafından duyuruldu. PhpStorm 2022.2 için üçüncü küçük sürüm olan PhpStorm 2022.2.3’ün artık kullanıma hazır olduğunu belirten Roose; Araç Kutusu Uygulamasını kullanarak veya doğrudan IDE’nin içinden güncellemenin yapılabileceğini belirtti. Büyük yavaşlamalara neden olan dil enjeksiyonu probleminin düzeltildiğini belirten Roose; artık Emacs tuş haritasını kullanırken Hızlı Belgeler açılır penceresinin ESC ile birlikte kaybolmadığını söyledi. Sağ tıklama bağlam menüsü ve ana menü ara sıra görünmemesi problemi de düzeltilmiş bulunuyor. Ayrıca, taahhüt kontrolleri başarısız bildirimi sorunu da giderilmiş bulunuyor. PhpStorm 2022.2.3 RC hakkında bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

PhpStorm, kodun daha verimli bir şekilde aşılmasına ve büyük projelerle çalışırken zamandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. PhpStorm 2022.2.3 RC edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x