PhpStorm 2022.3.1 duyuruldu

Kodunuzu gerçekten ‘alan’ bir PHP IDE olan, anında hata önleme, en iyi otomatik tamamlama ve kodu yeniden düzenleme, sıfır yapılandırma, hata ayıklama ve genişletilmiş bir HTML, CSS ve JavaScript düzenleyici sağlayan PhpStorm‘un 2022.3.1 sürümü, Roman Pronskiy tarafından duyuruldu. PhpStorm 2022.3.1’in artık kullanıma hazır olduğunu belirten Pronskiy; yazılımın, Toolbox uygulamasını kullanarak veya doğrudan IDE’nin içinden güncellenebileceğini belirtti. Düzenleyici sekmelerini birden çok satırda görüntüleme seçeneği yeni kullanıcı arabiriminde mevcut olduğunu belirten Pronskiy; kaydet üzerindeki işlemler tekrar beklendiği gibi çalıştığını söyledi. Belirli araç penceresi boyutları için oluşan aşırı CPU kullanımı ve IDE donmalarının düzeltildiğini belirten Pronskiy; ayarlar/tercihler | Docker compose hedefleri oluşturmanın mümkün olduğunu söyledi. PhpStan’ın koşullu dönüş türlerinin ayrıştırılması için destek eklendiği söylenen yeni sürümde, salt okunur sınıfların, tamamlama listesinde görüneceği belirtiliyor. Değişikliklerin tam listesinin sürüm notlarında bulunabileceği belirtiliyor. PhpStorm 2022.3.1 hakkında bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

PhpStorm, kodun daha verimli bir şekilde aşılmasına ve büyük projelerle çalışırken zamandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. PhpStorm 2022.3.1 edinmek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

, , , , , , , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x