PhpStorm 2022.3 EAP #5 duyuruldu

Kodunuzu gerçekten ‘alan’ bir PHP IDE olan, anında hata önleme, en iyi otomatik tamamlama ve kodu yeniden düzenleme, sıfır yapılandırma, hata ayıklama ve genişletilmiş bir HTML, CSS ve JavaScript düzenleyici sağlayan PhpStorm‘un 2022.3 EAP #5 sürümü, Roman Pronskiy tarafından duyuruldu. PhpStorm 2022.3 EAP #5’in artık kullanıma hazır olduğunu belirten Pronskiy; bu derlemede, PHPDoc yorumları için yepyeni işlenmiş görünümün, Xdebug ile dönüş değeri hata ayıklamasının ve Xdebug yapılandırmasında sorun gidermeye yardımcı olacak araçların yer aldığını belirtirken, EAP sürümlerinin, yakında çıkacak olan PhpStorm 2022.3’teki yeni özellikleri denemeye olanak tanıdığını ifade ediyor. PhpStorm 2022.3 EAP hakkında bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

PhpStorm, kodun daha verimli bir şekilde aşılmasına ve büyük projelerle çalışırken zamandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. PhpStorm 2022.3 EAP edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , , , , , , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x