Audacity 3.5.0 duyuruldu

Windows®, Mac®, GNU/Linux® ve diğer işletim sistemleriyle kullanılabilen özgür ve ücretsiz bir sayısal ses düzenleme, kaydetme yazılımı olan Audacity’nin 3.5.0 sürümü, Vitaly Sverchinsky tarafından duyuruldu. Audacity projelerini audio.com’a kaydetmeye olanak tanıyan yeni bir bulut tasarruf özelliği sunulduğu belirtilirken, bunun, herhangi bir cihazdan çalışmaya, başkalarıyla paylaşmaya ve işbirliği yapmaya ve bir şeyler ters gittiğinde önceki sürümleri geri yüklemeye olanak tanıdığı söyleniyor. Audacity artık içe aktarılan döngülerin temposunu otomatik olarak algılayabiliyor ve bunları tempoya uygun olacak şekilde ayarlayabiliyor. Eklenti yöneticisi yeniden düzenlenirken, seçim ayarlama imleçlerinin görünümünün değiştirildiği söyleniyor. Audacity ile canlı ses kaydı yapabilir; WAV, AIFF, FLAC, MP2, MP3 ya da Ogg Vorbis ses dosyalarını düzenleyebilir; kaset ve kayıtları sayısal kayıt ya da CD biçimine dönüştürebilir; sesleri kesebilir, kopyalayabilir, ekleyebilir ya da karıştırabilir; bir kaydın hızını ya da tonunu değiştirebilirsiniz. Audacity 3.5.0 hakkında bilgi sahibi olmak için sürümler ya da değişiklik sayfalarını incelemek mümkündür.

 

Audacity bir grup gönüllü tarafından geliştirilmiş ve GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) koşulları altında yayınlanan özgür ve ücretsiz dağıtılan bir yazılımdır. Audacity projesinin geliştirilmesini desteklemek için yapılan bağışlar memnuniyetle kabul edilmektedir. Audacity 3.5.0 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x