Kodi 15.2 RC2 Isengard Duyuruldu

Televizyon ve uzaktan kumanda ile kullanım için GNU/Linux, OSX, Windows, iOS ve Android yüklü aygıtlarda 10 metreye kadar bir kullanıcı arayüzü üzerinden özgür ve açık kaynak kodlu (GPL) bir medya oynatıcı olarak işlev gören Kodi‘nin 15.2 RC2 sürümü duyuruldu. Televizyon ve uzaktan kumanda ile kullanım için GNU/Linux, OSX, Windows, iOS ve Android yüklü aygıtlarda 10 metreye kadar bir kullanıcı arayüzü üzerinden özgür ve açık kaynak kodlu (GPL) bir medya oynatıcı olarak işlev gören Kodi’nin 15.2 RC2 sürümü duyuruldu. 15.0 sürümünü onbinlerce kullanıcının test ettiği hatırlatılarak, bu sürüm adayının farkedilemeyen kimi sorunların tespit edilebilmesi için kullanıma sunulduğu ifade edildi. Bunun bir test sürüm olduğunun unutulmaması istenirken, Windows üzerinde video geri sarma probleminin giderildiği ifade edildi. Android’de bölümlerin kontrolüyle ilgili sorunun da giderildiğinin altı çizilirken, Bluray menüsünün açılışnda yaşanan bellek sızıntısının da çözümlendiği belirtildi. Kodi 15.2 RC2 Isengard hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Bilindiği gibi, Kodi artık Google Play’den ve App Store’den indirilebiliyor. Onu aşağıdaki bağlantılardan ya da QR kodunu kullanarak indirebilirsiniz.

org.xbmc.kore Official Kodi Remote (iOS)

Kodi 15.2 RC2 Isengard edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x