Godot 2023 konferansı için katılım çağrısı

Oyun geliştirme konusundaki benzersiz yaklaşımıyla kolaylıkla yeni oyunlar oluşturmaya olanak sağlayan Godot‘un 2023 konferansı için katılım çağrısı yapıldı. 2020’deki son konferanstan bu yana ilk kez 4 ve 5 Kasım 2023 tarihlerinde Münih’te canlı olarak gerçekleşecek olan yıllık Godot Conference 2023 için katılım çağrısı yapıldı. İki gün boyunca Godot kullanıcıları ve geliştiricileri ile tekrar bir araya gelmekten ve deneyimlerin paylaşılmasından büyük heyecan duyulacağı ifade edilirken, konuşmacılar ve atölye için çağrı yapıldığı belirtiliyor. Godot 2023 konferansı için katılım çağrısını yapan Julian Murgia; bunun, 2020’deki son konferanstan bu yana ilk kez düzenlendiğini söyledi. Etkinlik boyunca her türlü sunuma yer vermek istendiği belirtilirken, bunun için kullanıcıya ihtiyaç duyulduğu, Godot kullanıcılarının ilgisini çekebilecek proje veya deneyimini paylaşmak isteyenlerin, özel platformda özel bir konuşma veya atölye çalışması önermekten çekinmemesi gerektiği ifade ediliyor. Etkinlikte Main track ve Workshops adlı iki bölüm açılacağı belirtilirken, Main track alanının çeşitli konularda konuşmalara açık olduğu, Godot ile ilgili veya doğrudan Godot ile ilgili olmayan ancak yine de oyun veya motor geliştiricileri için geçerli olan herhangi bir şey ile ilgili olmasının beklendiği ifade ediliyor. Etkinliğin iki tam gününü kapsaması beklenen bu bölümde, 30 veya 60 dakikalık konuşma sürelerinin önerildiği belirtiliyor. 


Workshops alanı ise, etkinliğin her iki sabahında da atölyeler için özel bir oda sağlanmasını gerektiriyor. Atölye çalışmaları için sürelerine bağlı olarak iki ila dört alan ayrılabileceği belirtiliyor. Etkinlik sırasında bazı görevleri yönetmeye yardımcı olabileceklerin, godotcon@proton.me adresinden bir e-posta gönderebileceği veya GodotCon 2023 Discord sunucusuna katılabileceği ifade ediliyor. Sponsor olmak isteyenlerin, contact@godotengine.org adresinden bir e-posta gönderebileceği belirtiliyor. Godot Conference 2023 için Julian Murgia’nın katılım çağrısına buradan ulaşabilirsiniz.

, , , , , , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x