KDE Frameworks 5.27.0 duyuruldu

kde_qtKDE topluluğu, Qt eklenti kütüphanelerinin en yeni sürümü olan KDE Frameworks 5.27.0’ı duyurdu. Geliştirme ekibinin KDE Frameworks 5.27.0’ı duyurmaktan çok mutlu olduğu belirtilirken, dost lisans şartları ile kütüphanelerin test edildiği, KDE Frameworks’un Qt için işlevselliği geniş bir yelpazede 70 eklenti kütüphanesi içerdiği ifade edildi. Bu bilgilere ilişkin olarak Frameworks 5.0 sürüm duyurusunun incelenebileceği belirtildi. Yeni mimetypes simgeler içeren yazılıma, wayland ve xorg uygulama simgeleri eklenmiş bulunuyor. Hızlı ve öngörülebilir bir şekilde geliştiriciler için iyileştirmeleri kullanılabilir hale getirmenin planlananın bir parçası olduğu ifade ediliyor. KDE Frameworks 5.27.0 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Çeşitli dağıtımlar için paketlerin yüklenmesine yönelik yönergeleri burada bulabilirsiniz. KDE Frameworks 5.27.0 edinmek için bilgi sayfasına başvurabilirsiniz. Ayrıca, edinmek için buradan yararlanabilirsiniz.

, ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x