The Document Foundation Üyelik Komitesi seçimleri – Adayların Listesi

Yönetim Kurulu adına Thorsten Behrens’in blog girdisinde belirttiğine göre daha önce duyurulduğu gibi, The Document Foundation’ın tüm üyeleri, yeni Üyelik Komitesine oy vermeye çağrıldılar. The Document Foundation’ın Üyelerinin seçimlerde oy kullanma hakkına sahip olduklarını ve seçilebiceklerini söyleyen Behrens; artık adaylık döneminin bittiğini, şu an için, sırasıyla şu adayların belirlendiğini ifade etti: Leif Lyngby Lodahl, Jean-Baptiste Faure, Charles-H. Schulz, Jan Holešovský, David Emmerich Jourdain, Andras Timar, László Németh, Sigrid Carrera, Cor Nouws, Cédric Bosdonnat, Jesús Corrius Llavina, Klaus-Jürgen Weghorn, Zeki Bildirici, Gabriele Ponzo ve Gerald Geib. Behrens; yukarıdaki listede yer almadığınız halde aday olmak istiyorsanız ya da bir başkası tarafından aday gösterilecekseniz, [email protected] üzerinden en kısa sürede kendileriye temasa geçilmesinin gerekli olduğunu belirtti.

Bu seçim sırasında doldurulması gereken beş (5) komite ve iki (2) ek vekil sandalyesi bulunduğunu söyleyen Behrens; en çok oy alan sadece iki seçilmişin kabul edileceğini ifade etti. Seçimin tüzüğünün İngilizce çevirisinin buradan indirilebileceğini belirten Behrens; seçimlere ilişkin tartışma ortamının [email protected] olduğunu, üyelerin, buradan birbirine veya tüm adaylara soru sormaya davet edildiklerini söyledi. Oylamanın nasıl yapılacağı ilişkin talimatların, seçmenlere e-posta yoluyla gönderileceğini söyleyen Behrens; daha önce duyurulduğu gibi seçimlerin 4 Eylül 2014’te başlayacağını ve 11 Eylül 2014’te sona ereceğini belirtti. Thorsten Behrens’in blog yazısına ulaşmak için tıklayınız.

, , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x