LibreOffice 6.1 için son hata avcılığı oturumu 6 Temmuz’da

Hatırlanacağı gibi LibreOffice 6.1 için ilk hata avcılığı oturumu 27 Nisan‘da, ikinci hata avcılığı oturumu ise 28 Mayıs‘ta yapılmıştı. Final sürümünün Ağustos ortasında kullanıma sunulması beklenen LibreOffice 6.1 için son hata avcılığı oturumu 6 Temmuz 2018’de yapılacak. Bilindiği üzere, hata avcılığı oturumlarının amacı, yeni bir sürümü piyasaya sürülmeden önce yeni özelliklerin test edilmesini sağlamak ve hataların düzeltilmesine yardımcı olmaktır. Son hata avcılığı oturumu, etkinliğin yapılacağı günlerde ön sürümler sayfasına yerleştirilecek olan LibreOffice 6.1.0 RC1 üzerinde yapılacak. IRC kanalında saat 7.00’dan 19:00’a kadar devam edecek etkinlikte, sorular ve cevaplar gündeme gelecek. Konuya ilişkin ayrıntılı bilgi edinmek için Mike Saunders tarafından yapılan duyuruyu inceleyebilirsiniz.

Tüm özgür yazılım dostlarının bu hata avcılığı oturumu için gerekli katkıyı sunmasının ve LibreOffice 6.1’in en iyi sürüm haline getirilmesine katkıda bulunmasının beklendiği ifade ediliyor.

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x