LibreOffice Conference 2015 Danimarka'nın Aarhus Kentinde

23 Eylül’den 25 Eylül 2015’e LibreOffice Conference 2015 Danimarka’nın Aarhus kentinde yapılacak. Yerel F/OSS grupları ve Aarhus Belediyesi ile işbirliği içinde Danimarka LibreOffice topluluğu tarafından organize edilecek etkinlik, yeni Kentsel Medya Alanı olarak konuk ediliyor. LibreOffice topluluğu, 22 Eylül’de bazı yüz yüze görüşmeler için bir araya gelecek: Yönetim Kurulu, Danışma Kurulu, Mühendislik Yönetim Kurulu ve Sertifikasyon Komitesi. Aarhus; eğitim, bilgi ve araştırma şehri. Üniversiteleri sosyal bilimler, teknoloji ve bilim, ayrıca diğer alanlardaki katkılarından dolayı kabul görür. Aarhus, dünyanın her yerinden yetenekli öğrencileri çeker. Danimarka LibreOffice topluluğun lideri Leif Lodahl; “LibreOffice Konferansı, tüm Danimarka özgür yazılım topluluğu için heyecan verici bir fırsat olacak” diyor ve ekliyor: “Biz dünyanın her köşesinden gelen LibreOffice gönüllülerini ve taraftarlarını aramızda arıyoruz”.

LibreOffice kullanıcıları, özgür yazılım savunucuları ve topluluk üyeleri, yapacakları bağış ile vakfı destekleyebilirler. Toplanan bağışlar, altyapı iyileştirmeleri ve projenin küresel ve yerel çapta farkındalığının artırılmasını sağlayan tanıtım faaliyetlerinde kullanılmaktadır. Konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için blog.documentfoundation.org‘un sayfasını inceleyebilirsiniz.

, , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x