LibreOffice Konferansına Çağrı

Danimarka’nın ikinci büyük kenti olan Aarhus’ta 23-25 Eylül 2015 tarihinde yapılacak olan LibreOffice Konferansı, Aarhus Belediyesi’nin evsahipliğinde gerçekleştirilecek. The Document Foundation (TDF), önerilerini sunmak üzere, üyelerini davet ediyor ve gönüllülerini bekliyor. Öneriler, 15 Temmuz 2015’e kadar yayımlanmış olmalıdır, bu durumda, Konferans programına kabul edilecektir. Gelişim, API’ler, eklentiler, gelecek teknolojisi, yerelleştirme, dokümantasyon ve anadili projeleri, tasarım ve erişilebilirlik, göçler, sertifikalar ve en iyi uygulamalar, birlikte çalışabilirlik ve Open Document Format programa beklenen içeriklerin konuları olarak ön plana çıkmış görünüyor. Başvuru için bu adres kullanılabilir.

Program komitesinin adresi ise şöyledir: [email protected]. Konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için documentfoundation.org’un sayfasını inceleyebilirsiniz.


Aarhus belediye binası

, , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x