Ubuntu Weekly Newsletter’in 627. sayısı yayımlandı

Ubuntu tarafından yayımlanan haftalık haber bülteni  UbuntuWeeklyNewsletter‘in 627. sayısı duyuruldu. 627. sayının yayımlanmasından duyulan mutluluk ifade edilirken, yeni nüshanın kullanıcıların değişik konularda aydınlanmasına katkıda bulunacağına inanıldığı belirtildi.  Dergi çevresi, dileyenlerin dergi ekibi içinde ya da çeviri gibi diğer alt başlıklar altında iş görmek isteyebileceklerini hatırlatarak, böyle düşünenleri beklediklerini ifade ediyor. Yeni sürümde; Focal Fossa (20.04 LTS) final dondurması, Ubuntu İstatistikleri, sıcak destek, LoCo etkinlikleri, Mir’in yeni 1.8.0 sürümü, Focal Fossa (20.04 LTS) son sürüm takibi, dl-ubuntu-test-iso: En son günlük kalıpları indirmenin kolay bir yolu, Ubuntu ve yeni IBM LinuxONE III LT2, Canonical haberler, basında, Blogosferde, diğer ilgi alanları, öne çıkan ses ve video, toplantı raporları, yaklaşan toplantılar ve etkinlikler, 16.04, 18.04 ve 19.10 için güncellemeler, güvenlik ve dahası gibi konular ele alınıyor.

UbuntuWeeklyNewsletter’in 627. sayısına buradan ulaşabilirsiniz. Bültenle iletişim sağlamak isterseniz, bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

, , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x