TÜBİTAK LibreOffice Kitapları

Hatırlanacağı gibi daha önce de E-kitap bölümümüzde LibreOffice’e ilişkin rehber kitaplara yer vermiş, LibreOffice gibi gelişmiş bir yazılımın belgelendirmesi olmadan tam kabul edilmesinin düşünülemeyeceğini belirtmiştik. Özellikle yeni başlayan biri için ihtiyacı olan şeye nasıl başlayacağını adım adım öğreten bir kullanım kılavuzunun yerini hiçbir şeyin alamayacağını biliyoruz. Yukarıdaki bağlantıda LibreOffice topluluğunun sunduğu detaylı rehber kitaplara ulaşabileceğiniz bağlantıları vermiştik. TÜBİTAK tarafından hazırlatılan LibreOffice kitapları da; Writer(Kelime İşlemci), Calc (Hesap tablosu), Impress (Sunu), Draw (Çizim) bileşenleriyle ilgili temel ve orta düzeyde geniş bir içerik sunuyor.

TÜBİTAK tarafından hazırlatılan LibreOffice kitaplarına; Writer(Kelime İşlemci), Calc (Hesap tablosu), Impress (Sunu), Draw (Çizim) kitaplarına bu adresten ulaşabilirsiniz. Belgelerin içinde kapak tasarımları da var.

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Gültekin
Ali Gültekin
10 yıl önce

Bilgilendirme için teşekkürler 🙂

0
Yorum yapar mısınız?x