Açık Kaynak Konferansı 2014 Kansai@KyotoAdd Yapıldı

Açık Kaynak Konferansı 2014 Kansai@KyotoAdd 1-2 Ağustos 2014 tarihinde, Kyoto’da yapıldı. Bu olay, Japonya’da en büyük açık kaynak topluluğunu bir araya getirdi. Katılımcılar bu etkinliğe her yıl, bu yıl olduğu gibi katılımcı ve konuşmacı olarak katılabiliyorlar. Bu yıl, seminer sorumlusu Hiroshi Chonan oldu. Chonan, güvenilir bir kimse olarak Utopic hakkında konuştu. Bu arada, NetBSD ekibi, OMRON Luna iş istasyonunda görüntülendi. Luna (Güneş’e karşı) Japonya’da çok eski bir UNIX iş istasyonu. Bunun dışında, en yeni Twitter istemcisi “Mikutter” NetBSD üzerinde bu iş istasyonunda çalışıyor. Mikutter, basit ve güçlü bir twitter istemcisi. Bu, genç bilgisayar kurtları arasında çok popüler. Böylelikle, Japon yazılım camiası çok aktif ve mutlu!

Bu olay, Japonya’da en büyük açık kaynak topluluğunu bir araya getirdi.

Bu yıl, seminer sorumlusu olan Hiroshi Chonan, Utopic hakkında konuştu.

NetBSD ekibi, OMRON Luna iş istasyonunda görüntülendi. Luna (Güneş’e karşı) Japonya’da çok eski bir UNIX iş istasyonudur. Bunun dışında, en yeni Twitter istemcisi “Mikutter” NetBSD üzerinde bu iş istasyonunda çalışıyor.

Mikutter, basit ve güçlü bir twitter istemcisi. Bu, genç bilgisayar kurtları arasında çok popüler.

, , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x