PPA üzerinden LibreOffice 4.3 Nasıl Kurulur?

Güçlü ve özgür ofis paketi LibreOffice’in temiz arayüzü ve güçlü araçları, her zaman yaratıcılığınızı ve verimliliğinizi büyütür. Kullanımı kolay ve güçlü arayüzü ile kişiselleştirilmesi kolay bir yazılım olan LibreOffice; tüm büyük rakiplerinin dosya biçimleri ile uyumludur. Microsoft Word, Excel ve PowerPoint ve birçok diğer biçimleri kolaylıkla içe aktarabilirsiniz ve ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla Microsoft Office ve diğer biçimlerde kaydedebilirsiniz. LibreOffice dünya çapında büyük bir topluluk tarafından desteklenmektedir: gönüllüler yeni başlayanlara yardım ederken ileri düzey kullanıcılar ve geliştiriciler karmaşık sorunlara çözüm bulmak için sizinle işbirliği yaparlar. LibreOffice; en güçlü, özgür ve açık kaynak ofis paketini içerir. Ubuntu, Elementary OS, Linux Mint’e PPA üzerinden LibreOffice 4.3 yüklemek için öncelikle Ctrl+Alt+T tuş kombinasyonuyla terminali açın.

Sonra PPA deposunu ekleyin:


sudo add-apt-repository ppa:libreoffice/libreoffice-4-3

Sonra sistemi güncelleyin:

sudo apt-get update

Şimdi LibreOffice’i yükleyin:

sudo apt-get install libreoffice

Güle güle kullanın.

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
duyarlı
duyarlı
9 yıl önce

Programınızı kullanmaya yeni başladım.Başlangıç olarak çok iyi fakat powerpointte yerleştirdiğim ve çalışan hareketli görüntü ve videolar resim dosyasına dönüşüyor programınızda ve hareket etmiyor. Çözüm bulabilirseniz çok güzel olacaktır. İşlerinizde başarılar.

0
Yorum yapar mısınız?x