GUADEC 2015, 7-9 Ağustos Tarihleri Arasında İsveç'in Göteborg Şehrinde

Geçen yıl 25 Temmuz ile 1 Ağustos tarihleri ​​arasında Fransa’nın doğu kesiminde Strasbourg’da gerçekleştirilen GUADEC’in ardından, bu yıl, GUADEC 2015, 7-9 Ağustos tarihleri arasında İsveç’in Göteborg şehrinde yapılacak. Paris’teki ilk GUADEC’in üzerinden 10 yıldan fazla bir zaman geçmiş bulunuyor. Her zaman olduğu gibi, konferans programı katılımcılar için görüşmeler, hackfest ve sosyal etkinlikler içeriyor. Göteborg, İsveç’in ikinci ve İskandinavya’nın dördüncü büyük şehridir. Şehrin deniz ve otomotiv sektörlerinde zengin bir geçmişi vardır ve bugün, gelişen bilişim sektörüyle güçlü özgür yazılım topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Yerel organizatör Oliver Propst, duygularını; “GNOME topluluğuna Göteborg’a hoşgeldiniz diyoruz. GNOME, yerel Özgür Yazılım Konferansımızın bir parçası olmuştur. Bu yıl, GUADEC’i buraya getirmek çok heyecan verici.” biçiminde dile getirdi.


Gece Göteborg” Rob Sinclair

Yakında katılım için bir çağrı duyurusu yapılacak. GUADEC’e sponsor olmak isteyen şirket veya kuruluşlar, sponsorlar sayfasında gerekli bilgiyi bulabilirler. GUADEC’i düzenleyen ekibe katılmak ve yardımcı olmak istiyorsanız, ekip ile temasa geçebilirsiniz. Geçen yıl olduğu gibi GUADEC’teki gelişmeler, Twitter ve Google+ aracılığıyla takip edilebilecek. GUADEC 2015 hakkında daha fazla bilgi isterseniz, konferans programı dahilindeki resmi GUADEC sitesine başvurabilirsiniz.

, , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x