Red Hat Enterprise Linux 6.7 Duyuruldu

Red Hat, kalıt versiyonu 6.x serisinin yedinci güncellemesini duyurdu. Red Hat Enterprise Linux 6 platformunun son sürümünü duyurmaktan mutluluk duyulduğu ifade edilirken, Red Hat Enterprise Linux 6.7 sürümünün kararlı ve güvenilir bir temel sağladığı belirtildi. Red Hat Enterprise Linux 6.7’nin fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında genel olarak artan bir sistem performansı ve çeşitli iyileştirmeler sunduğu ifade edildi. Red Hat müşterileri ve birkaç yeni özellik için Red Hat Enterprise Linux 6.7 yükleme medyasının sağlandığı belirtilirken, sürüm duyurusunda Red Hat’ın ana ürün çizgisine yönelik bir analiz etme aracı olan clufter gibi yeni gelişmelerin dile getirildiği ifade edildi. clufter, sistem yöneticileri için etkinleştirilmiş bulunuyor. Red Hat Enterprise Linux 6.7 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu ve sürüm notlarını inceleyebilirsiniz.

Şirket, ayrıca, kullanıcıların yararlanması için daha detaylı bir dizi teknik notu sağlamış bulunuyor. Bir RHEL müşterisi iseniz, access.redhat.com üzerinden bu sürümü indirebilir ya da mevcut yüklemelerle her zamanki kanallar aracılığıyla bir yükseltme gerçekleştirebilirsiniz.

, , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x