Zentyal'in 4.0 Sunucu Sürümü Duyuruldu

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için kolay ve verimli bilgisayar ağ yönetimi sağlayan bir birleşik ağ sunucusu, bir ağ geçidi, bir altyapı yöneticisi, bir ofis sunucusu, birleşik bir iletişim sunucusu ya da bunların bir kombinasyonu olarak hareket edebilen Ubuntu tabanlı bir dağıtım olan Zentyal‘in güncelleştirilmiş 4.0 sürümü, José Antonio Calvo tarafından duyuruldu. Zentyal geliştirme ekibinin Microsoft Active Directory, Windows Small Business Server ve Microsoft Exchange Server’e karşı GNU/Linux alternatifi olan Zentyal 4.0’ı duyurmuş olmaktan gurur duyduğu ifade edilirken, kolay kullanımlı ve uygun fiyatlı Zentyal Sunucunun özellikle küçük işletmelerdeki sunucularda kullanıldığı hatırlatılıyor. Eklentileri ya da aparatları olmaksızın tam bir Microsoft® Outlook uyumluluğu sağlayan Zentyal Server 4.0; geliştirilmiş posta ve dizin özellikleri ile birlikte geliyor. Sistemin Ubuntu 14.04.1 LTS tabanlı olduğunu hatırlatan Calvo; yeni özellikler ve geliştirmelerle gelen sürümün Microsoft Outlook 2007, 2010 için geliştirilmiş destek sunduğunu söyledi. Zentyal Server 4.0 hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Zentyal Server 4.0 hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için ayrıca şu sayfaya bakabilirsiniz. Zentyal Server 4.0 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x