LibreOffice 4.4.0 Hata Avcılığı Oturumu Yakında

LibreOffice 4.4.0 sürümü için hazırlıklarını sürdüren topluluk, pek çok yeni özellik ve çözümlenmiş hatalarla gelen yeni sürümün, iyi bir biçimde test edildiğinden emin olmak istediği için 21-22-23 Kasım 2014 tarihlerinde, uluslararası bir Hata Avcılığı Oturumu yapılacağını duyurmuştu. Bu bildirimde, bu Hata Avcılığı Oturumuna katılmadan önce, LibreOffice 4.4.0 beta1 sürümünün önsürüm linklerinde bulunabileceği belirtilmişti. Sürüm takvimine göre, beta 1 sürümünün çıkış tarihi 17-23 Kasım olarak belirlenmiş görünüyor. Şu halde, sürümün çıkmasıyla, Hata Avcılığı Oturumunun gerçekleştirilmesi aynı tarihlerde olacak gibi görünüyor. Bu vesileyle, şimdilik LibreOffice 4.4.0 Hata Avcılığı Oturumu için elimizdeki en uygun sürüm LibreOffice 4.4.0 Alpha1. LibreOffice 4.4.0 Hata Avcılığı Oturumu hakkındaki ayrıntıları buradan izleyebilirsiniz. LibreOffice’in yeni özelliklerini, hatalarını ve gerilemelerini bu link üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu arada, bulduğunuz hataları bildirmeniz rica ediliyor. LibreOffice 4.4.0 sürüm notları, şimdiden yayımlanmış bulunuyor. LibreOffice 4.4.0 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm notlarını inceleyebilirsiniz.

blog.documentfoundation.org

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x