Kodi’nin 15.0 RC 2 Sürümü Duyuruldu

Birinci sürüm adayı 2 Temmuz 2015‘te duyurulan Kodi’nin “Isengard” kod adlı 15.0 sürümünün ikinci sürüm adayı duyuruldu. Kendilerini dünyanın en iyi medya merkezi olarak geliştirmek yolunda ilerlemesini sürdüren Kodi; geçen yılki isim değişikliği duyurusuyla büyük bir şok yaşattıklarını, ancak şu an için geniş çevrelerin bu değişikliği kabulllendiğini ifade ediyor. Kodi geliştiricileri; 15.x sürüm numarasıyla gelen Isengard kod adlı sürümün önemli değişikliklerle geldiğini belirtiyorlar. Kodi 14.2’den beri yaklaşık 1080 kodun değiştirildiği ifade edilirken, iyileştirmelerin büyük bir liste oluşturduğu belirtildi. İleride daha büyük bazı değişikliklere hazırlık yapıldığı vurgulandı. Kodi 15.0 RC 2 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Kuşkusuz, Kodi’nin artık Google Play’de de kullanılabilir olduğunun ilanı ilgi çekici bir haber olmuştur. Onu aşağıdaki bağlantıdan ya da QR kodunu kullanarak indirebilirsiniz.

  

Kodi 15.0 RC 2 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

, , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x