SUSE Linux Enterprise'in 11 SP4 Sürümü Duyuruldu

suselinuxKurumsal kalitede GNU/Linux masaüstü ve sunucu sürümleri oluşturmak için çaba harcayan, pek çok ofis uygulamasıyla esnek iş istasyonları üzerinde yoğunlaşan SUSE Linux Enterprise’in 11 SP4 sürümü, Kevan Barney tarafından duyuruldu. Bunun SUSE Linux Enterprise 11 masaüstü ve sunucu sürümleri için ticari kurumsal dağıtımların dördüncü hizmet paketi olduğunu söyleyen Barney; SUSE Linux Enterprise 11 Service Pack 4 sürümü ile son donanım yeniliklerinin ve işlem gücünden yararlanma olanağının daha geniş imkanlarla sunulduğunu ifade etti. Sürümün anahtar bileşenleri yükselttiğini belirten Barney; müşterilere kritik iş yükleri için tam hizmet kullanılabilirliğini artırmak üzere yığından yararlanma izni verildiğini söyledi. SUSE Linux Enterprise 11 SP4 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu, ayrıca masaüstü ve sunucu sürümlerinin sürüm notlarını inceleyebilirsiniz.

SUSE Linux Enterprise’in Intel ve AMD 32 ve 64 bit x86, Intel Itanium, IBM Power ve System Z mimarilerine destek veren ürünleri, 60 gün boyunca ücretsiz denenebilir. SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4’ü denemek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

, , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x