Kodi 15.0 Isengard Duyuruldu

İkinci sürüm adayı 11 Temmuz 2015‘te duyurulan Kodi’nin “Isengard” kod adlı 15.0 sürümünün finali, Nathan Betzen tarafından duyuruldu. Kodi 15.0’ı duyurmaktan gurur duyduklarını ifade eden Betzen; pek çok yeni özellikle gelen yazılımın Android için Google Play mağazasındaki resmi sürüm olduğunu söyledi. Kendilerini dünyanın en iyi medya merkezi olarak geliştirmek yolunda ilerlemesini sürdüren Kodi ekibi; geçen yılki isim değişikliği duyurusuyla büyük bir şok yaşattıklarını, ancak şu an için geniş çevrelerin bu değişikliği kabulllendiğini ifade ediyor. Sürüm yazısının yazıldığı vakitte Google Play’e 36 gün önce eklenen sürüm için 400.000 aktif yükleme yapılmış olduğunu söyleyen Betzen; artık tarih, zaman, sıcaklık ve görüntülenen biçimler üzerinde tam kontrole sahip olunabileceğini ifade etti. Eklenti yöneticisinin geliştirildiğini söyleyen Betzen; ffmpeg 2.6.3 güncellemesinin gerçekleştirildiğini belirtti. Mac OSX üzerinde minimum 10.7 Lion 64-bit gerektiğini söyleyen Betzen; minimum iOS 5.1 veya Android 4.2 Jelly Bean gerektiğini ifade etti. Betzen; detaylı bilgi edinmek üzere Beta1, Beta2, RC1 ve RC2 sürüm notlarının incelenebileceğini belirtti. Kodi 15.0 Isengard hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Bilindiği gibi, artık Kodi Google Play’den de indirilebiliyor. Onu aşağıdaki bağlantıdan ya da QR kodunu kullanarak indirebilirsiniz.

  

Kodi 15.0 Isengard edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

Kodi hakkında fikir edinmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

, , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x