LibreOffice Konferansı 2014 Programı

3-5 Eylül 2014’te İsviçre’nin Bern kentinde yapılacak LibreOffice Konferansı’nın programı hazır. Oturumlarda; geliştirme, topluluk, belgelendirme, göçler, eğitim, pazarlama ve Open Document Format (ODF) üzerine odaklanılacak. Oturumlarda İngilizce dışında Almanca da kullanımda olacak. 70 seans boyunca dünyadan 300 topluluk üyesinin katılımıyla gerçekleşecek olan LibreOffice Konferansı; 2014 yılında, İsviçre’nin en büyük açık kaynak olayı olacak. Bern Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, The Document Foundation (TDF) ile birlikte koordineli olarak CH-Open – the Swiss Open Systems User Group ve The Digital Sustainability Research Centre of the University of Bern tarafından düzenlenen konferansın, Almanca organizasyonu, The Working Group on OSS of the Swiss IT Conference SIK ve The Working Group on Office Interoperability of the Open Source Business Alliance tarafından yürütülecek.

Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için The Document Foundation’ın blog yazısını inceleyebilirsiniz.

blog.documentfoundation.org

LibreOffice Konferansı 2014 ile ilgili kimi videolar yayınlandı. Bunlardan biri de aşağıdaki videodur. İlgili videoyu buradan paylaşmak istedik.

, , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Metin
Metin
8 yıl önce

Şimdiye kadar gördüğüm en iyi alternatif office yazılımı. Yapanların ellerine emeklerine sağlık. Microsoft Office programının yapabildiği bir çok şeyi yapmakla kalmayıp, Microsoft Office dosylarını da destekliyor.

0
Yorum yapar mısınız?x