Godot 3.5.1 RC 2 duyuruldu

İlk sürüm adayı 2 Eylül 2022‘de duyurulan oyun geliştirme konusundaki benzersiz yaklaşımıyla kolaylıkla yeni oyunlar oluşturmaya olanak sağlayan Godot‘un 3.5.1 sürümünün ikinci sürüm adayı, her zamanki gibi Rémi Verschelde tarafından duyuruldu. Geliştirmelerin çoğu yaklaşmakta olan Godot 4.0 sürümüne odaklansa da, birçok katılımcı ve kullanıcının oyunlarını bugün geliştirmek ve yayınlamak için sağlam ve olgun bir 3.x serisine ihtiyaç duyduğunu belirten Verschelde: bu nedenle Godot 3 kullanıcılarına gelişmiş bir oyun geliştirme deneyimi sunmaya devam etmenin kendileri için önemli olduğunu söyledi. Halen bir dizi sorunun düzeltildiğini söyleyen Verschelde; bu nedenle kullanıcıların bu düzeltmeleri doğrulamaya ve Godot 3.5.1’in yayınlanmaya hazır olduğundan emin olmaya yardımcı olması için bu sürüm adayından başlayarak 3.5.1 güncellemesini hazırlamaya hazır olduklarını ifade etti. Kullanıcının bu sürümü mutlaka denemesini, bu güncellemedeki birkaç değişikliğin amaçlandığı gibi çalıştığından ve yeni gerilemeler olmadığı konusunda emin olmaya yardımcı olmasını istediklerini söyleyen Verschelde; emin olmak ve nasıl gittiğini anlamak için önemli sayıda kullanıcıya ihtiyaçları olduğunu belirtti. Godot 3.5.1 RC 2 hakkında bilgi edinmek için sürüm duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Godot 3.5.1 RC 2 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

  • Standart yapı (GDScript, GDNative, VisualScript)
  • Mono yapı (C# desteği + yukarıdakilerin tümü. Mono yapısını kullanmak için dotnet CLI veya MSBuild’in kurulu olması gerekir.)

, , , , , ,

0 0 Oylar
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Yorum yapar mısınız?x